Er is weer plek in de peuterklas!

De Peuterklas in de 1e Montessorischool Alkmaar is een peuteropvang voor kinderen van 2 – 4 jaar, gehuisvest in een eigen groepsruimte in de school. De Peuterklas biedt een uniek concept, waarbij het op maat gemaakte Montessorimateriaal voor deze jonge leeftijdsgroep wordt gebruikt. De Peuterklas speelt in op de natuurlijke ontwikkeling van het brein van peuters, die door het aanbieden van een rijke leeromgeving spelenderwijs gestimuleerd wordt.

De Peuterklas maakt gebruik van het omheinde gedeelte van het schoolplein met een speeltoestel om lekker buiten te spelen.

Op maandag, dinsdag en donderdag is de Peuterklas geopent van 8.30 tot 12.30 uur.

Heeft u interesse in opvang bij de Peuterklas? U kunt zich eenvoudig aanmelden via onze afdeling Planning en Plaatsing: 0226 320 208 (keuzetoets 1) of u kunt een email sturen naar plaatsing@allente.nl
Cookie instellingen